.

.

Бесплатен Превозот свадба Корист бебешка шетач метална Ознака 20pcs/многу бебе Туш партија Услуги Декорација Роденденски Подарок

Бесплатен Превозот свадба Корист бебешка шетач метална Ознака 20pcs/многу бебе Туш партија Услуги Декорација

DEN 768.00

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме овозможи 10-30 дена за меѓународна испораки.
- Некои предмети не се достапни за испорака надвор од НАС.
Важно Забелешки
- Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува.
- Се комбинираат Превозот попуст нудат.
Меѓународни Налози
** Ве молиме да ги содржи следниве Информации со уплатата **
- Вашето Име И Презиме
- Вашата Целосна и Точна Адреса
- Телефонски Број (поштата бара клиент телефонски број за Меѓународни испорака)
Данок и Должност Такси
Вашата земја може да се наплатат дополнителни давачки или давачки за вашата нарачка, кога ќе влезе во вашата земја.
Нарачки ќе брод во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти. Ве молиме проверете производи за превозот белешки, како што продавница, за да се осигура дека предметите може да се испраќаат на меѓународно ниво. Не Тврдат дека ќе се прифати по 7 дена.

Таа е поголема од информацијата

боја:
се меша и половина половина
Број На Модел На:
A094K
Материјал:
Метал
Повод:
Шема:
Момче & Девојка,Цртан Филм Автомобил,Невестата & Младоженецот
боја:
како фото
Повод:
Бебето тушеви, Свадба, Денот на Вљубените
Тема:
Булчински туш , Љубов
Сезони:
Пролет Свадба Фаворизира,Лето Свадба Фаворизира,Падот Свадба Фаворизира
Материјали:
Нерѓосувачки Челик
разубавувањето:
пакување како истото како на слика
Пакување:
како фото
свадба фаворизира:
свадба подароци
Ознаки:
Бебешка облик
Партија Услуги:
партија подароци
Производи во категоријата