.

.

Миленичиња Куче Полнети Играчки Squeaking Животни Миленичиња Џвакање Играчка Кадифен Кутре Притискаше Верверица за Кучиња Мачка Џвакање Squeaker Писклив Играчки

Миленичиња Куче Полнети Играчки Squeaking Животни Миленичиња Џвакање Играчка Кадифен Кутре Притискаше Верверица

DEN 101.00
DEN 136.80

Од стоката
Во магацинот


Симпатична Куче Полнети Играчки Squeaking Животни Миленичиња Играчка Кадифен Кутре Притискаше Верверица за Кучиња Мачка Џвакање Squeaker Писклив Играчки за Миленичиња
Големина : Зајакот : 56*12cm/22*4.7 инчен Raccoon : 52*9cm/20.5*3.5 инчен Дланка цибет : 47*33cm/18.5*13 инчен

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
DogLemi
Играчки Тип:
Квичат Играчки
Материјал:
Сатенски
Производи во категоријата