.

.

ORICO NS100U3 Алуминиум HDD Клупа Куќиште USB3.Од 0 до SATA3.0 Хард Диск Кутија Поддршка UASP 12V Моќност MAX 10TB Капацитет

ORICO NS100U3 Алуминиум HDD Клупа Куќиште USB3.Од 0 до SATA3.0 Хард Диск Кутија Поддршка UASP 12V Моќност MAX

DEN 2880.00
DEN 3599.52

Од стоката
Во магацинот


ИЗВЕСТУВАЊЕ
Почитувани Купувачи,
Ви благодариме за изборот на ORICO.
За нашиот хард диск куќиште , тоа не се вклучени на Хард диск.
Ве молиме проверете ги информациите внимателно пред да се одржи редот.
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Ви посакувам добар ден!
ORICO
1. Ние прифаќаме сите методите на плаќање што се наведени од страна на Aliexpress. 2. Производите трошоци не вклучувајќи ги надоместоците за процесот на Царинење ,ве молиме имајте во предвид ! 1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно ,ние не поддршка за промена на адреса . 2. Бесплатен Превозот во повеќето земји од страна на Регистрирани Воздух Mail . 3. Сите парцели ќе се испрати во рок од 5 работни дена откако ќе се направи исплата за тоа .
1.Сите наши производи се 100% Оригинални и нови .Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме љубезно ни остави од 5 ѕвезди повратни информации . 2.Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен или netural повратни информации , ние ќе го реши проблемот за добро . 1.Нашите работно време : 09 : 00 часот наутро - 18 : 00 часот (GMT +8 ) од понеделник до петок. 2.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Trade Manager или E-mail.

Таа е поголема од информацијата

боја:
АУ Приклучокот, ЕУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок, Приклучете НИ се
Поддршка На Хард Диск Капацитет:
10TB (Не вклучувајќи HDD)
Внатрешни Интерфејс:
SATA
Пакет:
Yes
Големина:
3.5
Број На Модел На:
NS100U3
Бренд Име:
Orico
Надворешен Интерфејс:
USB
Случај Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
NS100U3
Објектот:
3.5 инчни Алуминиумски Хард Диск HDD Куќиште
Поддршка HDD:
3.5 SATA HDD (Не вклучувајќи HDD)
боја:
Црна
Интерфејс:
USB3.0 5Gbps UASP
Адаптер:
12V/ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА/AU Type Plug Достапни
Сертификат:
CE/FCC/3C/ROHS
Предност:
Hot-swap/Интелигентни спиење
индикатор:
Сина LED индикатор
Производи во категоријата