.

.

Бамбус pendant светла ратан личност јаже ресторан нето кафе ретро украси за облека продавница бар pendant светилки ЗА

Бамбус pendant светла ратан личност јаже ресторан нето кафе ретро украси за облека продавница бар pendant светилки

DEN 7152.00

Од стоката
Во магацинот


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : железо + бамбус
[Извор на светлина] : E27 (без извор на светлина)
[Главната технологија] : рачно ткаење
[Применливо] : дневна соба, ресторан, студија, бар и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[size] : L 42cm H 45см виси линија 100 (прилагодливи)

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Место:
Хотел, Сала,Студија,Хотел, Сала,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Осветлување Област:
15-30square метри
Број На Модел На:
1
Тело Материјал:
Дрво,Бамбус
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Дрво
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
1
Тип На Објект:
Pendant Светла
Производи во категоријата