.

.

200ml Нерѓосувачки Челик Метал Мажите Бричење Кригла Сад Куп Големи За Бричење Четка Нови

200ml Нерѓосувачки Челик Метал Мажите Бричење Кригла Сад Куп Големи За Бричење Четка Нови

DEN 102.00
DEN 134.40

Од стоката
Во магацинот


Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Нови нерѓосувачки челик бричење Кригла. Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки. Издржливи и преносни. Многу елегантен и стилски. Погоден за традиционални на хлапак. Максимална : 60mm Diemeter : 80mm Пакетот вклучува : 1 X Избричат Кригла

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
четка за бричење
Број На Модел На:
1A4073
Големина:
200ml
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Kemei
Тип На Објект:
Мажите Бричење Сад
димензија:
8см*6cm (Кол*H)
Производи во категоријата