.

.

Лаптоп КОМПЈУТЕР Heatsink со Вентилатор За Acer стремат 5552G 5552 5741 LA-5912P Главниот Одбор на heatsink AT0C6004SS0 целосно тестирани

Лаптоп КОМПЈУТЕР Heatsink со Вентилатор За Acer стремат 5552G 5552 5741 LA-5912P Главниот Одбор на heatsink

DEN 1140.00
DEN 1200.00

Од стоката
Во магацинот


Лаптоп КОМПЈУТЕР Heatsink со Вентилатор За Acer стремат 5552 G 5552 LA-5912 P Главниот Одбор на heatsink AT0 C6004 SS0 целосно тестирани
Опис
condtion : користи
за : лаптоп heatsink замена
Спецификација
еднонасочна струја : 5 A

Таа е поголема од информацијата

Пакет:
Yes
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Линии:
3 Линии
Тип:
Heatsink
Број На Модел На:
5552G 5552
Heatsink Материјал:
Бакар
Бренд Име:
NOKOTION
Примена:
Процесор
Бучава:
мали
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тестирани:
Yes
Производи во категоријата