.

.

деца трговија на големо двојно кавга шорцеви трендовски девојки памук удобно едноставна шорцеви

деца трговија на големо двојно кавга шорцеви трендовски девојки памук удобно едноставна шорцеви

DEN 16800.00

Од стоката
Во магацинот

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба да додадете други такса,pls ме контактирате доколку ви треба помалку потоа 100pcs,исто така може да ви понуди,но цената ќе се додаде,pls ме контактирате 4 : материјал : 95% памук, 5%spandex ОЕМ БРЗА ИСПОРАКА ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ПОНИСКА ЦЕНА НАЈДОБРА УСЛУГА 1 : сите производи да може да се меша бојата,само да ме остави порака за она што ви треба.
најмалку 2 парчиња боја и големина можете да изберете било quastion можете да cotact мене^^ 2 : за превозот :
производство на времето обично е 15-20day! pls плаќаат со paypal или продолжување на времето за испорака
1-40kg ќе брод од ups-от или fedex , време на испорака : 5-7days
40-100kg ќе брод од страна на dhl , време на испорака : 3 дневна 3 : прифати прилагодено дизајн и печатење облека 5 : деца големина : 3m,6m,9m,12m,18 милиони,2t,3t,4t,5t,6t,7t,8t,10t,12t боја : како следете ги слик
деца трговија на големо двојно кавга шорцеви трендовски девојки памук удобно едноставна шорцеви

Таа е поголема од информацијата

Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара Тип:
Редовни
Број На Модел На:
BF-CBS-006
Материјал:
Spandex,Памук
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Бренд Име:
sweetypplain
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Пол:
Девојки
MOQ:
може да се измеша големини и бои
цена:
Конкурентна
Стил:
Моден
Големина:
може да изберете од големината на табелата
превозот:
DHL, UPS-от, FedEx,EMS
боја:
боја картичка сите avilable
Примерок време:
3-7days
Сезоната:
Лето
Име:
кавга шорцеви
квалитет:
Голема
Производи во категоријата