.

.

CMK2040 Був chaveiro Keychain 316L не ' Рѓосувачки Челик Keyring за повикување или Pendant Cremation Jewlery за мажи жени

CMK2040 Був chaveiro Keychain 316L не ' Рѓосувачки Челик Keyring за повикување или Pendant Cremation Jewlery

DEN 408.00

Од стоката
Во магацинот

Добредојдовте да контактирате со нас за голем дел цел .

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Бренд Име:
impressjewelry
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
CMK2019
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
locket
Корисни:
Cremation Копче Синџири За Ahes
Шарм Тип:
Cremation Копче Синџири
Стил:
cremation накит
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
прилагодено лого:
Ласерски И Engrave Како Вашето Барање
квалитет:
AAAAA+
Продажбата Начини:
фабрика директни
боја:
Сребрена, Златна, се Зголеми Златна, Црна, Розова и сл.
Пакет:
1 BUC Во Мали Oppbag
Место на Потекло:
DongGuan Кина
Производи во категоријата