.

.

50 компјутери EM 4100/4102 Keychains 125Khz RFID Близина лична Карта Токен Ознаки Копче Fobs

50 компјутери EM 4100/4102 Keychains 125Khz RFID Близина лична Карта Токен Ознаки Копче Fobs

DEN 957.60

Од стоката
Во магацинот


Карактеристики : Пре-програмирани со уникатни 10-цифрен ID број, во секоја keyfob (Овој СМАРТ картичка е само за читање, а не rewritable.) Работата Фреквенција : 125 Khz Стандард : EM4100 компатибилен Компатибилен со сите ID врата пристап уреди или ИДЕНТИФИКАЦИЈА читателот Безконтактни пренос на податоци и снабдување со енергија Идеален за употреба во ИДЕНТИФИКАЦИЈА и контрола на пристап Со картичка ID печатење Големина : 45 x 31 x 5.5 мм Боја : Сина Количина : 50 Материјал : ПВЦ Операција Температура : -40°C до 85°C Водоотпорен
Пакетот вклучува :
50 x Rfid таг

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Realand
Производи во категоријата