.

.

10pcs/многу РК Серво Продолжување Кабелот Кабел Жица Женски Машки 150mm 300мм 500mm Доведе Светот Топла Продажба

10pcs/многу РК Серво Продолжување Кабелот Кабел Жица Женски Машки 150mm 300мм 500mm Доведе Светот Топла Продажба

DEN 91.00
DEN 95.52

Од стоката
Во магацинот


100% Сосема нов и висок квалитет.
• Се користи за РК Автомобил, авион и хеликоптер серво конекција или приемник конекција.
• Одговара за Futaba и JR приемник.
• Сите адаптер приклучок вклучуваат.
• Должина на : 150mm 300мм 500mm (pls изберете)

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Mitoot
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
РК Делови и Accs:
Servos
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
За Возило Тип:
Хеликоптери
Број На Модел На:
X501-X503
Технички параметри:
KV1100
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
серво продолжување кабелот кабел
Четири тркала Атрибути:
серво продолжување кабелот кабел
Алатка Материјали:
серво продолжување кабелот кабел
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Lenght:
150mm 300мм 500mm 1000mm
is_customized:
Yes
Производи во категоријата