.

.

ZMZY Гроздобер Панк уроци Прстени за Мажи Нерѓосувачки Челик Biker Прстен Окото на Ѓаволот ноќта на Вештерките Партија Реквизити Накит

ZMZY Гроздобер Панк уроци Прстени за Мажи Нерѓосувачки Челик Biker Прстен Окото на Ѓаволот ноќта на Вештерките

DEN 203.00
DEN 289.44

Од стоката
Во магацинот


Општи информации
1 .Бренд име : ZMZY
2.MOQ : 1 PCS во 1opp торба
3.Големина на : САД ГОЛЕМИНА ПРОВЕРЕТЕ го ВАШИОТ ПРСТ ПРЕД ЦЕЛ PLS Детали информации
1.Име на производ : очите прстен
2.Материјал:316 L не ' рѓосувачки челик
3.Тежина:околу 18g
4.Боја : Гроздобер Оригиналниот
5.Големина : 7-13 #
Превозот
1. Вашата цел ќе биде предаден во рок од 2-5days со ЕМС/DHL/UPS/Fedex или Кина Пост/ e Packet.
Ние нудиме БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН според вашата нарачка цена :
2. Ако ви треба производ итно, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе препорача евтини но брза испорака начин за вас.
3. Ако сакате да знаете логистичка информации, ве молиме одете на :
4. Со оглед на некои непредвидливи објект, вашата цел не може да се дојде навремено. Ако е така, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе се справи со тоа, како е можно поскоро.
5. Ве молиме потврдете го Consignsee Информации(име, адреса, поштенски код, телефонски број) внимателно пред исплата. Ако информациите не е во ред, ќе го пропушти парцела и да ја преземе одговорноста од себе.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да потроши една минута за да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди . Вашата поддршка е нашиот најголем поттик! 2. Ако имате било каков проблем, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остави негативни. Ние ќе ви понуди со најдобро решение. Вашето разбирање е нашиот најголем среќа!

Таа е поголема од информацијата

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BXGJZ096
Пол:
Унисекс
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Партија
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ZMZY
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Класичен
Површината Ширина:
како Слика
Функција:
Убаво
Компатибилност:
Убаво
боја:
како Слика
Повод:
Годишнина, Ангажирање,Забава,Свадба,Подарок
Состојба:
100% Сосема Нов
Пакување:
1pcs во 1opp торба
MOQ:
1pcs
Главен Материјал:
316L
превозот:
DHL/UPS/ФЕДЕКС/EMS/КИНА ПОСТ/EUB
Тежина:
околу 18G
Големина:
America size
Производи во категоријата