.

.

1 Пар Жолта RH+LH се Претвори Сигнали Светла Фендер Страна Маркер Repeater Светилки за Land Rover Discovery 3 2005

1 Пар Жолта RH+LH се Претвори Сигнали Светла Фендер Страна Маркер Repeater Светилки за Land Rover Discovery

DEN 2869.00
DEN 3119.04

Од стоката
Во магацинот

Ви благодариме. Ние го задржуваме правото да не наплата S&H кога објектот е објавено.
Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.
Ако имате било какви други превозот барање, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе колекција изразат почит такса како реалност. Ве молиме бидете советувани дека пораката ќе се одговори од страна на нашите услуги на клиентите службеници во 10 : 00 - 18 : 00 часот (со Исклучок на Викенди и државни Празници) Контактирајте со нас за тоа : Ние сме авто делови од телото производителот и на големо, Ние може да обезбеди добар квалитет на стоки со најдобрите цени за вас! Имаме многу акции и може да превозот на стока за што во еден ден откако сте платиле.
Се враќа Политика : Сите продажни дојде со нас 30 дена гаранција.
Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.
Ние правиме статистика, стоки пристигна во земјата на дестинација / регион грубо како што е прикажано подолу :
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
20%
30%
45%
4. Вие не треба да ја полните пакување, цена, тоа е бесплатен превозот. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас.5%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
20%
50%
20%
9.5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
20%
45%
23%
2%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
12%
30%
40%
13%
5%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
5%
25%
30%
30%
10%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
10%
25%
40%
23%
2%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
30%
40%
15%
5%
Наплата
Други земји
Го оценувате (точка пристигна)
2-6 недели, доколку се повеќе од 6 недели ќе се наплата.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
sl
Land Rover Модел:
Discovery
Име На Модел:
SL1325
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Температура На Боја:
5000K
За Возило Брендови/Модел:
Land Rover
Објектот Тежина:
200g
Wattage:
35W
ОЕМ Дел Не.:
XGB000073DX
Автомобил модел:
За Land Rover Discovery 3 2005
Производи во категоријата