.

.

модерната Акрилик Алуминиум Led Таванот Светлина Verlichting Plafond Lamparas Де Techo Lampara Де Techo Led Moderna Lustr Lamba

модерната Акрилик Алуминиум Led Таванот Светлина Verlichting Plafond Lamparas Де Techo Lampara Де Techo Led

DEN 4133.00
DEN 11807.52

Од стоката
Во магацинот


модерната Акрилик Алуминиум Led Таванот Светлина Verlichting Plafond Lamparas Де Techo Lampara Де Techo Led Moderna Lustr Lamba
Видови : LED Таванот Светлина
Светлината Видови : Ладна бела светлина / Топло светло / Далечински Dimmable
Тип На Прекинувач
Допрете On/Off Прекинувач(Ладно бела светлина / Топла светлина)
Далечински (Remote Dimmable)
Влезен Напон : 110 V 220 V 85 V-265 V
База Видови : LED Монистра
Материјал : Алуминиум
Одговараат За : Livingroom/Спална Соба
Сертификација : CE/ROHS/UL/FCC/ССА
Гаранција : 2 Години Гаранција

Таа е поголема од информацијата

Wattage:
White light, warm light, Dimmable
Тип На Објект:
таванот светла
Стил:
Модерна
сертификација:
УЛ,FCC,ССА,CCC
Број На Модел На:
9859875968
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Материјал:
acryl
Бренд Име:
ULMXI
Тело Материјал:
Ironware + Акрилик
Осветлување Област:
15-30square метри
Гаранција:
3 година
База Тип:
R7S
Техника:
Помина мелење
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Број на извори на светлина:
10
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Карактеристики:
Слива-облик акрилик тавански светилки
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Производи во категоријата