.

.

Нови 4pcs /set Јадење коса алатки Популарни преносни чешел диск коса pin за да го носат косата stick сад одговараат на косата

Нови 4pcs /set Јадење коса алатки Популарни преносни чешел диск коса pin за да го носат косата stick сад одговараат

DEN 27.00
DEN 32.16

Од стоката
Во магацинот


Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
zheFanku
Број На Модел На:
HDR0017
is_customized:
No
Материјал:
Пластични
Обликотшема:
Крстот
Тип:
Hairbands
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Пластични
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.020kg (0.04lb.)
Пакет Големина:
15cm x 18cm x 1cm (5.91in x 7.09in x 0.39in)
Производи во категоријата