.

.

Евтини Цена јога обетки 1 пар хена mandala earring на симболот зен блескави оригинални уметнички обетки накит за жените c-e 201

Евтини Цена јога обетки 1 пар хена mandala earring на симболот зен блескави оригинални уметнички обетки накит

DEN 19.00
DEN 24.00

Од стоката
Во магацинот


Големина : 18mm*18mm

Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
18*18mm
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Производи во категоријата