.

.

трговија на големо 100pcs 25ml стакло dropper шише, 25ml килибар стаклено шише со црна dropper, 25 ml празно стаклено шише pipette

трговија на големо 100pcs 25ml стакло dropper шише, 25ml килибар стаклено шише со црна dropper, 25 ml празно

DEN 2631.00
DEN 2769.60

Од стоката
Во магацинот


Точка Име : 25ml килибар стаклено шише со црна dropper, 25 cc стаклено шише dropper
Шише дијаметар : 27mm
Капацитет : 25 ml , 25 cc
Материјал на шишето : килибар стакло
Материјал на пластични јака : PP
Материјал на сијалицата : силикон
Компонента : 1 set = 1 шише + 1 пластична јака со сијалицата + стакло pipette
Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!D. cosmoprof и лична нега индустрии.Очекуваат за вашето барање!
. Боја на Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја.com/store/911137 За експрес испорака
А.П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
25ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Производи во категоријата