.

.

37.8 V 12A Полначот 33.3 V Li-ion Батерија Паметен Полнач алуминиум случај се Користи за 9S 33.3 V Широк напон

37.8 V 12A Полначот 33.3 V Li-ion Батерија Паметен Полнач алуминиум случај се Користи за 9S 33.3 V Широк напон

DEN 6060.96

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Чашката Стандард:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Употреба:
Стандардна Батерија
Пакет:
Yes
Батеријата Број:
1
Тип:
Електричен
Бренд Име:
WATE
Интелигентни Полнење:
Yes
Број На Модел На:
WATE-37812S
екран:
No
Брзо полнење:
Yes
Употреба:
Li-ion/Lipo/LiMn2O4/LiCoO2 батеријата
Големина:
210*120*70mm
Нето тежина:
2.5 kg
Влезен Напон:
100-240vac
Wattage Шема:
600W
Температурата:
-20 °C до +50°C
Употреба:
скутер,E-велосипед,E-мотор,туристички автобус,кат миење,голф количка итн
Заштита:
SCP,OVP,OCP,ЕДНОКРАТНИ ЛОЗИНКИ
Сертификат:
CE,RoHS,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
боја:
Сребро.
Производи во категоријата