.

.

Резервни бесплатен превозот моторни делови За Харли Дејвидсон Софтејл Дуна Планирам Роуд Кинг Спортските 883 1200 CVO Стрит Глајд ЦРНА

Резервни бесплатен превозот моторни делови За Харли Дејвидсон Софтејл Дуна Планирам Роуд Кинг Спортските 883

DEN 3786.00
DEN 4027.20

Од стоката
Во магацинот


Fitment : Одговара на секој велосипеди со 1,5" 1 1/2" мотор guard или рамка цевка Одлична за Харли Дејвидсон/Хонда/Јамаха/Kawasaki/BSA/Norton/Триумф Плувка,Хеликоптер,Кафе тркач,АТВ,UTV,Скутер,итн одговара за Хонда Gold Wing GL1800 2001-2011 одговара за Хонда Gold Wing GL1500 GL1100 GL1200 одговара за Хонда VT750 Сенка 750 VT750 C АЦЕ одговара за Хонда VT1100 VTX1300 VTX1800 одговара за Хонда Магна 750 VF750 VF1100 одговара за Хонда VLX600 DLX600 Сенка 600 VT600 одговара за Хонда Сенка 400 steed400 одговара за Хонда valkyrie 1800 2004 2005 одговара за Хонда 1998 1999 2000 2001 2002 2003 Хонда Valkyrie одговара за ТРИУМФ РАКЕТА 3 2300cc
Харли-Дејвидсон Спортските 883 xl1200 1340 одговара за ЈАМАХА V-ЅВЕЗДА XVS1300 XVS650 XVS950 XVS1100 одговара за ЈАМАХА XV1600 XV1700 XV1900 XVS1900 одговара за ЈАМАХА XV250 XV400 XV535 XV750 XV1100 Virage одговара за ЈАМАХА Roadstar xv1700 одговара за SUZUKI VL1500 VL800 VZ800 VL125 VL250 одговара за SUZUKI VS1400 VZ1500 НАТРАПНИКОТ M800 C800 одговара за SUZUKI НАТРАПНИКОТ C1800 RT M109 R C109 R одговара за SUZUKI БУЛЕВАР M90 s50 на унодц M50 Z C90 M1500 одговара за KAWASAKI ВУЛКАН VN400 VN800 VN900 VN1500 VN2000 Овие Автопат штипки овозможи велосипедисти опсег на приспособување дека не е можно со други менгеме-на стил автопат штипки. На форумот може да се ротира 360° во 7"дијаметар на круг да се приспособат на високи ,кратко ,или averafe височини велосипедисти.Овие може да биде инсталиран на секој круг цевки (рамки или мотор чувари),но тоа е важно да се има во предвид дека footpeg себе ќе заврши нормално на лентата на која се монтирани.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Нога Почива
Објектот Тежина:
1.1kg
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
HTTMT
Име На Модел:
MT216-059-Б.К+089-Б.К.
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Производи во категоријата