.

.

Boho фустан цветни печати мини фустан V деколте, половина ракав жените фустани 2017 нови лето памук бохемија плажа фустани

Boho фустан цветни печати мини фустан V деколте, половина ракав жените фустани 2017 нови лето памук бохемија

DEN 1439.04

Од стоката
Во магацинот


Boho фустан цветни печати мини фустан V деколте, половина ракав жените фустани 2017 нови лето памук бохемија плажа фустани Материјал : Памук, Полиестер Деколте : V Деколте Ракав Должина : Половина Ракав Сезона : Пролет, Лето
Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
V Деколте
Стил:
Повик
Сезоната:
Лето
Декорација:
Обвиткан
Број На Модел На:
жените Boho фустан
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Половина
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
wearzone
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
Лабава
Ткаенина Тип:
Памук, Полиестер
Стил:
Повик
Производи во категоријата