.

.

SENQI Велосипед Girps Висока Густина handlebar Силика гел/пена силикони сунѓерот MTB Костец на XC/СУМ мала тежина antiskid супер меки

SENQI Велосипед Girps Висока Густина handlebar Силика гел/пена силикони сунѓерот MTB Костец на XC/СУМ мала

DEN 187.20

Од стоката
Во магацинот


Опис : Силика гел/пена силикони сунѓерот
Тежина : околу 32g
Се Применуваат : Планински Велосипед, Фиксна-Опрема, Виткање Велосипеди, Итн
Карактеристики : Не се лизга, Шок Апсорпција, Мека, Чувствуваат Силно Чувство на Поддршка
Силикон зафат што нуди одлични влажно или суво зафат, поголема удобност, не бара бар лепливоста, и изгледа добро!
Користете го начинот и прашања кои имаат потреба од внимание.
Ова не го поставите на ѕидот со antiskid и го фати за коса дизајн, инсталација, на handlebar на површината на водата, во собата на ѕидот со вода, исто така, може да биде инсталиран. Ако овој метод не е добро да користите детергент вода се користи во собата на ѕидот и површината на рачката бар може да биде инсталиран. Еден од најдобриот пристап е да гас удар до тоа. Овој метод може да се користи по инсталацијата. Не треба да се чека.
Имајте на ум; По инсталацијата во Мај пропадна убие, тоа е затоа што водата таму е треба да се стави еден до два дена по вода надвор може да се заклучи. Имате прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со сервисот.
Ако користите детергент да се инсталира во велосипедизмот во дождови да се забележи, ќе ти се лизга.

Таа е поголема од информацијата

Ширина(см):
2,2 см
Бренд Име:
SENQI
Должина (cm):
12.6 cm
Материјал:
Висока Густина Силика гел
Модел:
FSB003
Производи во категоријата