.

.

САША Високо Квалитетна светилка за СП-ЛАМБА-024 Замена Проектор сијалица/ Светилка со станбен за INFOCUS IN24 / IN26 / IN24EP / W240 / W260

САША Високо Квалитетна светилка за СП-ЛАМБА-024 Замена Проектор сијалица/ Светилка со станбен за INFOCUS IN24

DEN 1631.52

Од стоката
Во магацинот

Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти.
Проектор светилка бренд Име : за INFOCUS
Проект или светилка Модел Num биде r : сп-ламба-024
Место на Потекло : Кина
Пакување Детали : во меур и кутија
Време на испорака : рок од 24 часа
Начин на плаќање : paypal, T/T, Western Union
Минимална Орде р Количина : 1 парче
Снабдување Способност : 10000 PC /M onth
Квалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот
1. ние снабдување со проектор светилка, замена на проектор светилка, компатибилен проектор светилка, оригинални голи проектор светилка, замена на голи светилка, оригинални проектор режач, замена на проектор режач. Обично за неколку часа пред очекуваниот светилка живот е готов, а пораката ќе се прикаже на вашиот лцд проектор сијалица екран.Замена ELPLP08 проектор светилка со домување
2.
Ние ви препорачуваме да се консултирате со вашиот кориснички прирачник за да се утврди точната инструкции за вашите специфични модел. Најважната работа е да се запамети е дека никогаш не треба да се допре светилка или домување директно со вашите прсти .Компатибилен Проектори модел : INFOCUS IN24 / IN26 / IN24 EP / W240 / W260
3.Замена на проектор светилка : светилка на повеќето конкурентни pirce( Ние може совршено да ги задоволи клиентите во pirce и квантитетот со нашите сопствени проектор режач, домување линија за производство и склопување) 3. Во повеќето случаи, замена само вклучува неколку чекори, вклучувајќи го и следново : го исклучите машината и да се овозможи светилка да се излади целосно Отстранете го поклопецот Unscrew светилка домување единица за Отстранување на стари светилка Завртка во нови светилка и да ја замени станбена единица и да го покрие.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-024
Тип:
Компатибилен Проектор Сијалица со Домување
Гаранција:
180DAYS
Компатибилен со:
INFOCUS IN24 / IN26 / IN24EP / W240 / W260
Просечен Живот (часот):
2500H
Дел Број:
SP-ЛАМБА-024
Производи во категоријата