.

.

Гем-внатре ААА Природни Фацетирани Мали Heishi Rondelle Диск Spacer Сина Виножито Moonstone Монистра За Накит Одлуки Влакно 15 DIY

Гем-внатре ААА Природни Фацетирани Мали Heishi Rondelle Диск Spacer Сина Виножито Moonstone Монистра За Накит

DEN 424.00
DEN 651.84

Од стоката
Во магацинот


П : Која големина монистра најдобро одговара за мојот дизајн?
А :
П : Колку Монистра во едно влакно?
А :

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
25g 30g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
G16443-G16444
се направени од:
Сина Виножито Moonstone
Е Прилагодена:
Yes
избор на големина :
Yes
Надворешниот Дијаметар:
2x3mm 4mm
Производи во категоријата