.

.

Јапонски Леано Железо Teapot Сет Чај Тенџере Tetsubin Литургија Drinkware 1800ml Нерѓосувачки Челик Цедилка Вриење Вода Кунг Фу Infusers

Јапонски Леано Железо Teapot Сет Чај Тенџере Tetsubin Литургија Drinkware 1800ml Нерѓосувачки Челик Цедилка

DEN 4151.00
DEN 4463.52

Од стоката
Во магацинот

9%
Контактирајте со нас
Канада
Номинална(време пристигна)
6. Некоја земја може да dely 1-2 недели. Ние веднаш ќе го замени предметот или да ви даде надоместок.
2) Ние да се потрудиме да се обезбеди брз сервис.2%
18,8% се
Контактирајте со нас
Азија
Номинална(време пристигна)
10. Ако било кој од нашите предмети биле погрешно ние ќе рефундирање на 100% на вашата исплата.
ГАРАНЦИЈА :
Ние гарантираме за сè што се продава како што е опишано. Дури и ако го оставите на литургија далеку од шпоретот за долги периоди на време, вашиот чај и понатаму ќе остане топло доволно да се напие.
НАПЛАТА&ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ :
1) Ако не сте задоволни со вашата нарачка,во Рок од 5 дена по вашиот прием на стоката за која било причина, ги споделите со нас. Сепак, како Servere временските услови,Чисти Обичај,Одмор итн причина, понекогаш непредвидливи одложување може да се случи. Тоа е исто така одличен начин да се служи чај, бидејќи на своите убави, елаборат дизајни. Спецификација : - Должина на : 22 см - Висина : 10cm - Дијаметар : 12cm - Материјал : Леано Железо - Капацитет : 1800ml - Тежина : 2400g Пакетот вклучува : - 1 X Леано Железо Teapot
ПРЕВОЗОТ :
Ние Брод на светот Бесплатен Превозот од e Packet или Кина Пост Воздух mail .0%
Контактирајте со нас
Друга Земја
Номинална(време пристигна)
3.
2) Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа. Ќе бидете известени со следење на број откако пратката е направен. Сите дополнителни трошоци направени при царинење, мора да се плати од страна на купувачот. Ние сме среќни да одговориме на прашања во врска со нашите производи, како и да даде препораки за вас.
Време на испорака за 7-20 дена.
ПОВРАТНИ информации :
Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.

Таа е поголема од информацијата

Капацитет:
1.8 L
Материјал:
Метал
Бренд Име:
XINCI
Капацитет:
1800ml
Тежина:
2.4kg
Спецификација:
>1000ML
Производи во категоријата