.

.

10Pcs Прилагодливи Нерѓосувачки Челик се Вози Црево Стегач 3/8-1/2 Гориво Линија Црв Клип

10Pcs Прилагодливи Нерѓосувачки Челик се Вози Црево Стегач 3/8-1/2 Гориво Линија Црв Клип

DEN 69.00
DEN 91.68

Од стоката
Во магацинот

Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Опис : Дијаметар Опсег : 3/8"-1/2" (8мм-12mm) Крст завртка Топлина лекување и најтврдокорните Изедначи на Внатрешноста и Ќе Не гризе Црево Лесно да се Стегне, бидејќи тоа е надвор далеку од Стегање Површината Чиста, Сјајна и Професионален Изглед
Количина : 10 PCS Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 10 x клипови

Таа е поголема од информацијата

Големина:
see information
Бренд Име:
YOFE
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Водовод
Употреба:
Цевка Менгеме
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
видете информации
is_customized:
Yes
Структура:
видете информации
Производи во категоријата