.

.

145CM Широк 250G/M Тежина Црно и Бело Проверете Печати Памучна Ткаенина за Пролет и Лето Облечи Кошула Облека E336

145CM Широк 250G/M Тежина Црно и Бело Проверете Печати Памучна Ткаенина за Пролет и Лето Облечи Кошула Облека

DEN 860.00
DEN 955.20

Од стоката
Во магацинот


цената за 1 метар долг,
ќе добиете континуирано парче доколку купите повеќе од 1 метар.
Aution : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,позадина,итн.
3,Увоз царински давачки
Ве молиме имајте на ум дека вие сте одговорни за сите additonal царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Ве молиме оставете posibive повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ткаенини опис :
Бидејќи речиси на нашите ткаенина е посебна за Европски и Американски врвот одделение makert,па затоа е со висок квалитет и најновата мода.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен., па боја неусогласеност не може да биде причина на се враќа.
145cm широк,250g по метар тежат.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
2,за време на Испорака
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Може да се направи облека се однесуваат на слика или само да го направи тоа со ќе.Вие нема да се жалам за да го купат.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Испорака
1,Превозот метод
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест,но, превозот цената не вклучува никакви увозни даноци.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Број 1, Број 2
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
145cm
Шема:
Други
Тип:
Други
Функција:
Други
Ширина:
145cm
Тежина:
250g по метар
Материјал:
Памук
Производи во категоријата