.

.

Бренд Облека 2017 екстра долг хип-хоп Т-маица БЕЗ БОЛКА НЕМА ДОБИВКА ПРИТИСНИ СЕБЕ спортски сали т кошули за мажи фитнес кратко sleeve врвот tee

Бренд Облека 2017 екстра долг хип-хоп Т-маица БЕЗ БОЛКА НЕМА ДОБИВКА ПРИТИСНИ СЕБЕ спортски сали т кошули за

DEN 575.52

Од стоката
Во магацинот


Големина е за повикување само,ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење,благодарение М големина : chestline 96cm,кошула долго 72cm,одговара луѓе висина 165cm-175cm L големина : chestline 100cm, кошула долго 74cm,одговара луѓе 170cm висина-180cm XL големина : chestline 104cm, кошула долго 76cm,одговара луѓе висина 175cm-185cm XXL големина : chestline 108cm, долга кошула 7 8 см,погодни луѓе висина 180cm-195 см

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Muscleguys
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Крпеница
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Производи во категоријата