.

.

Furling 1pc Faux Зајакот Крзно Пом Пом Keychain со Бесмртна Цвеќе Оркестарот Акрилик Топка

Furling 1pc Faux Зајакот Крзно Пом Пом Keychain со Бесмртна Цвеќе Оркестарот Акрилик Топка

DEN 191.52

Од стоката
Во магацинот


Покрај тоа, доколку вашата цел е помалку од $150.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот, исто така можете да изберете и други Брза Испорака Начини како : DHLor ЕМС.00, но сакате да ги добиете брзо, ние можеме да брод на нив, со Брза Испорака само ако може да се плаќаат екстра $20,00 за поштарина.Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување ,се надевам, ќе може да се разбере. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.00, ние може да ви помогне да брод од парцели со Брза Испорака ,нема потреба да платат дополнителна такса .
Материјал : пом пом топката е направен од 90% акрил +10% ployster На keychain е метални легури Цвет направени од пена, и топката е пластика
Големина : пом пом дијаметар appro 8cm
Количина : 1pc
Боја : светло розова, црвена, портокалова, зелена, жолта.Превозот време за време на Празници (Божиќ ,Кинеската Нова Година итн. Ние ќе го организира испорака откако ќе се плати, ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата успешно пред да се затвори страница.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле.Ако вашата нарачка вкупната цена е повеќе од $150. Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам. Ако сакате други бои, ве молам дозволете ми да знам. Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена, не е во ред бои, погрешна предмети, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ги испраќате до вас повторно слободно или да ви даде 100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! Ние веруваме дека сè може да се реши по комуникација, Ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, најмалку, нема да изгубите некој денар во било на трансакции.) ќе биде подолго од вообичаеното време, ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување, благодарение толку многу за вашата љубезно разбирање!
2.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Број На Модел На:
KA081
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
furling
Функција:
Декорација
Pompoms Материјал:
Полиестер Ткаенини
Производи во категоријата