.

.

SANITER се Применуваат за ASUS R556L A555LD K555L F555L A550D K550C 15.6 инчен LCD екран

SANITER се Применуваат за ASUS R556L A555LD K555L F555L A550D K550C 15.6 инчен LCD екран

DEN 2688.00

Од стоката
Во магацинот

Ви благодариме. Ние веруваме дека сите спорови може да се реши со меѓусебна спогодба. Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи во рок од 30 дена.Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако купите заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот. Ви благодариме. Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Ali Express Стандард Превозот , Откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број. Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 45 дена, ако некои несреќа се случи, Тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо.
ПЛАЌАЊЕ - Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање, Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Aliexpress да побарате помош. Ви благодариме!
. Ако било какви прашања, ве молиме падна слободно да контакт. Ви благодариме. Ви благодариме. Пред да замине Неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни дадете можност да го реши вашиот проблем. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.Објектот Фотографија 100% Вистински ФотоФотографиите Се Сите Околу 100% тело го зеде во нашата продавница. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ - Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето.Повратни информации ве Молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас. На клиенти од Јужна Америка, како Аргентина и Бразил да се добијат производи, во рок од 40 дена. Ве молиме во вид преовладуваат разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини,ве молиме во вид преовладува.

Таа е поголема од информацијата

Примена:
Лаптоп
Компатибилен Бренд:
Acer,DELL,LG,MSI,Samsung,Toshiba,Портал,Fujitsu,SONY,Lenovo,HP/Compaq,Asus
Бренд Име:
Saniter
Број На Модел На:
R556L A555LD K555L F555L A550D K550C
Компонента Тип:
Никој
Дигитални делови тип:
lcd екран
Производи во категоријата