.

.

Нови 52mm УВ CPL FLD Филтер за Полнење За Nikon 18-55мм 50/1.8 D 50/1.8 р dslr фото Објектив на Камерата

Нови 52mm УВ CPL FLD Филтер за Полнење За Nikon 18-55мм 50/1.8 D 50/1.8 р dslr фото Објектив на Камерата

DEN 428.00
DEN 570.24

Од стоката
Во магацинот

Ја подобрува јасност на далечни објекти.Бараме дека ќе контактирајте со нас Веднаш, ПРЕД да ни даде neutralor негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние не ќе биде одговорен за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса. Ние нудиме испорака се комбинираат за да се купувачот кого нареди повеќе од една предмети еднаш време од истиот сајт, за да спаси дел од поштарина.Во меѓувреме ве Молиме да ни кажете што дефектот е,да се елиминира несоодветното користење. Ние сме среќни да се прифати наредби од Европа, Северна Америка, Australasia, и други земји, одредени земја ограничувања може да се применат. А Т или други Даноци). ние ќе ви даде врати ID. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на клиентот Гаранција > 12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот) Неисправни предмети Мора да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и оригиналниот пакет). Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе добиете.
CPL филтри ги отстранува несаканите одблесоци од не-метални површини како што се вода или стакло се Зголемува боја и контраст со redcing одблесоци од не-метални површини со сечење низ магла. Ако имате проблеми со правење на вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress. Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот Услуги на Клиентите > го одржуваме високи стандарди на excellenceand се бори за 100% задоволството на клиентите. Во повеќето случаи на превозот, нема никој должност по кредити. Купувачот МОРА да ги плати во рок од 5 дена.com за помош Превозот > Парцели ќе бидат испратени до вас од страна на Регистрирани Воздухопловната дека обично трае 12 или 25 работни дена (викенд не е вклучена) да ја испорача на вашите раце.

Таа е поголема од информацијата

Калибар:
52mm
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Нови 52mm УВ CPL FLD Филтер за Полнење
Бренд Име:
ikacha
Тип:
52mm УВ CPL FLD Филтер за Полнење
Модел:
52mm УВ CPL FLD Филтер за Полнење
се применуваат:
За Nikon 18-55мм 50/1.8 D 50/1.8 р dslr фото Објектив на Камерата
Производи во категоријата