.

.

IJD9795 'Дрвото на Животот' Топла Продажба Круг промет на Големо и промет на Мало со Нерѓосувачки Челик Спомен Пепел Keepsake Cremation Накит,Пепел Накит

IJD9795 'Дрвото на Животот' Топла Продажба Круг промет на Големо и промет на Мало со Нерѓосувачки Челик Спомен

DEN 347.00
DEN 408.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
ѓердан 1pcs, pendant 1pcs, pendant 20pcs, pendant 3pcs, pendant 5pcs, pendant 10pcs
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
ijd9794
Pendant Големина:
Solitaire
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Torques
Синџир Тип:
влакно
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Метал
Функција:
Solitaire
Производи во категоријата