.

.

Луди Фенг Класичен Вода Капка Обетки Pendant Ѓердан Накит Сетови за Жените Кристал Свадба Партија Африкански Монистра, Накит Сетови

Луди Фенг Класичен Вода Капка Обетки Pendant Ѓердан Накит Сетови за Жените Кристал Свадба Партија Африкански

DEN 95.00
DEN 135.84

Од стоката
Во магацинот


Луди Фенг Топла Накит Класичен Жените Свадба Студ Earring Женски Црвен Камен Круг Златна Боја Pendant Ѓердан Обетки сет
Опис :
Пакување : Earring+ѓердан
Боја : Како На Сликата
Состојба : 100% Сосема Нов
Плаќање :
Испорака :
Одржување :
Пакување :
Повратни информации :

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Ангажирање
Бренд Име:
Луди Фенг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
F5362
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Earring+Ѓердан
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Годишнината/Ангажирање/Подарок/Партија/Свадба на плажа
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Состојба:
100% Сосема Нов
фабрика:
Yes
Функција:
Висок квалитет
Производи во категоријата