.

.

FM Предавателот LCD Безжична Bluetooth сет за Автомобил Mp3 Плеер Поддржува SD картичка Рака-ослободување повикување на Компатибилен Паметен мобилен уред

FM Предавателот LCD Безжична Bluetooth сет за Автомобил Mp3 Плеер Поддржува SD картичка Рака-ослободување повикување

DEN 719.52

Од стоката
Во магацинот


Ако сте задоволни со објектот и нашите услуги, ве молиме да ни остави позитивни повратни информации, и ние ќе го прават истото за вас.Поддржува Bluetooth Handfree,вграден микрофон,безбедно и практично да одговорите на повик,повик кога бучава обработка на CVC,правец на бучава сузбивање.
Купувачот мора да плати за горенаведените надоместоци во случај што се случи за одредени стоки.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти и разберат грижите и фрустрации може да имате. Компатибилен за IPod/i Phone 6 6 плус, Samsung, i Pad, HTC,LG и друг паметен Телефон
Спецификации : Моќ Барања 12 V/24 V USB излез : 5 V/500m A,може да ви наплати за различни паметни мобилни телефони потрошувачка на Енергија : 0.
Купувачот не може да ја откаже нарачката или да бара враќање поради оваа причина. Поддршка за USB/SD картичка(1 GB-32 GB),поддршка за MP3/WMA/WAV/FLAC музика format Compatible за IPod/i Phone 6 6 плус, Samsung, i Pad, HTC,LG и други Smartphone Very лесно да го спарите вашиот телефон со Bluetooth, FM Предавателот и нејзините hands-free систем може да се постави слободни раце за време на одговор на повици и нека можете безбедно да се вози USB Порт Обезбеди 5 V/500m A за Полнење на телефонот или други уреди. Поддржува Bluetooth Handfree,вграден микрофон,безбедно и практично да одговорите на повик,повик кога бучава обработка на CVC,правец на бучава сузбивање Целосна фреквенција автомобил mp3, може да се прочита У диск, SD картичка внатре во MP3 музика. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
5) За Русија клиентите, ние може да го користат 139 превозот, или ЕМС превозот.
За било какви дополнителни прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за проверка на превозот цена и превозот на начин со нас пред исплата, ви благодариме!
Увоз На Данок :
Износот што плаќаат за да нè само вклучува елементи цена и превозот цена.

Таа е поголема од информацијата

Специјални Функции:
MP3 Плеери,Полнач
Инсталирајте Големина:
2 din
Објектот Големина:
no
Име На Модел:
автомобил mp3 плеер
Материјал Тип:
Пластични
OSD Language:
Англиски
Бренд Име:
EinCar
Напон:
12V
боја:
Црна
Од Моќ:
W
Големина На Дисплеј:
1.5
Компјутерската Меморија Големина:
без картичка
Резолуција:
no
Објектот Тежина:
0.1kg
Специјални Функции:
Автомобил Полнач за паметни телефони Автомобил MP3 безжични FM предавател
Тип На Производ:
Сет за во автомобил fm предавателот mp3 плеер
Поддршка:
USB, SD-ТФ U-диск MMC
Екранот:
LCD displayr
Се вклопува:
универзален автомобил
Стил:
Fm предавателот автомобил mp3 плеер
Производи во категоријата