.

.

USB Дигитален Микроскоп 500X 8 LED 2MP Endoscope Зголемувачот Камера со HD CMOS Сензор За Windows XPVistaWin 7 32 Бита и 64 Бита

USB Дигитален Микроскоп 500X 8 LED 2MP Endoscope Зголемувачот Камера со HD CMOS Сензор За Windows XPVistaWin

DEN 3648.00
DEN 3840.00

Од стоката
Во магацинот

modname=products&cols=5&colspace=10&rowspace=10&show Name=true&show Price=tru

Таа е поголема од информацијата

Зголемување На Односот На:
500X - 1500X
Теорија:
видео микроскоп
Материјал:
Пластични
Drawtube:
Monocular
Бренд Име:
nydoran
Број На Модел На:
SG7972
Производи во категоријата