.

.

Висок квалитет на Нови За Vizio XRT301 Qwerty тастатура Далечински контролер за M470VSE M650VSE M550VSE E420i-А1 E500i-А1 E601i-А3

Висок квалитет на Нови За Vizio XRT301 Qwerty тастатура Далечински контролер за M470VSE M650VSE M550VSE E420i-А1

DEN 671.52

Од стоката
Во магацинот


Пари Објавени за Нас Откако Ќе се Потврди На Испорака . Ние Брод На Ali Express Адреса на Само .И Ние Гарантираме Тоа е Добро ,ве Молиме осигурете се дека Пакетот Е Во Добра Состојба Кога Ќе Потпис Тоа .
Значи, Ако Имате Одредени Превозот Барање ,Ве Молиме Кажете Ни Пред Превозот . Плаќањето Мора да се изврши во Рок од 3 Дена од денот На Нарачката ,Ако Не на Исходот Веднаш По Аукција Блиску ,ве Молиме Почекајте Неколку Минути & обидете се Повторно .Ве Молиме Бидете Сигурни Дека Вашата Адреса Во Ali Express Е Правото Превозот Адреса !
Сите Работи Преку Строга Тестирање Пред Превозот . Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Сигурна Исплата На Процесор ЗАЧУВАМ.
Ако Не Можете Да Добиете На Стоки Во Рамките На 50 Дена , Ве Молиме Да Ги Споделите Со Нас И Ние Ќе Рефундирање На Сите Вашата Исплата .За да се Осигура Ќе плаќаат за Минимален Данок ,
Ние ќе се Прогласи за Вашите производи, Како Подарок Со Пониска содржина Вредност.
Ако Не Сте Задоволни Со Нашата Служба Или Било Какви Други Проблеми , Ве Молиме Контактирајте Со Нас Пред Да Замине Повратни Информации & Отворен Спор ,
Ние Ќе Се Реши Проблемот Веднаш !
Тоа Ќе Биде Многу Ценета Ако Имате Било Какви Добри Предлози .
Висок квалитет на Нови За VIZIO XRT301 Qwerty тастатура Далечински контролер за M470 VSE M650 VSE M550 VSE E420i-А1 E500i-А1 E601i-А3
Состојба : НОВА! Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен!
1 Месеци Гаранција
Компатибилен модел : M470 VSE M650 VSE M550 VSE E420i-А1 E500i-А1 E601i-А3
Пакет Содржина : 1 X рем ote контрола (Батерии не се Вклучени.
Нашата Услуга Цел Е Да Се Направи Секој Клиент Има Добар Шопинг Искуство .
Ако Имате ли Добра Соработка План, ве Молиме Падна Слободно Контактирајте со Нас , Ние сме Подготвени Да Разговара Со Вас И да се Изгради Добар и Долг Соработка .

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
KAITE
Употреба:
TV
Безжична Комуникација:
IR
Број На Модел На:
XRT301
Пакет:
Yes
Канал:
1
Фреквенција:
433 MHz
Име:
Далечинска Контрола
боја:
Црна
is_customized:
Yes
Производи во категоријата