.

.

Индија Дубаи Накит Класичен Златна Боја Круг Обрачот Обетки За Жените Гроздобер Изјава Партија Обетки Женски Подароци EH558

Индија Дубаи Накит Класичен Златна Боја Круг Обрачот Обетки За Жените Гроздобер Изјава Партија Обетки Женски

DEN 364.00
DEN 714.24

Од стоката
Во магацинот


Индија Дубаи Накит Класичен Златна Боја Круг Обрачот Обетки За Жените Гроздобер Изјава Партија Обетки Женски Подароци
Материјал : злато боја
Големина : шоу на сликата
Повод : партија / свадбена / aniversary / матурска
Пакет : нов објект, opp вреќа
Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина

Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
злато боја
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
EH558N73
Бренд Име:
МАГИЈАТА ЗОНА
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Големина (Должина * Ширина):
30мм*30мм
дубаи накит:
дубаи накит
индија накит:
индија накит
класични обетки:
класични обетки
златни обетки:
златни обетки
круг обетки:
круг обетки
обетки за жени:
обетки за жени
гроздобер обетки:
гроздобер обетки
Женски Подароци:
Женски Подароци
партија обетки:
партија обетки
изјава обетки:
изјава обетки
Производи во категоријата