.

.

SANITER B156HAN01.2 NV156FHM-N43 LTN156HL01 LP156WF6 СП Б1 72NTSE Широк Агол на гледање избор на бои

SANITER B156HAN01.2 NV156FHM-N43 LTN156HL01 LP156WF6 СП Б1 72NTSE Широк Агол на гледање избор на бои

DEN 3355.20

Од стоката
Во магацинот

Ви благодариме. Ви благодариме!
. Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 45 дена, ако некои несреќа се случи, Тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо. Пред да замине Неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни дадете можност да го реши вашиот проблем. Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи во рок од 30 дена. Ви благодариме.Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако купите заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Ако било какви прашања, ве молиме падна слободно да контакт.Повратни информации ве Молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас. На клиенти од Јужна Америка, како Аргентина и Бразил да се добијат производи, во рок од 40 дена. Ве молиме во вид преовладуваат разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини,ве молиме во вид преовладува. ПАКУВАЊЕ - ШОПИНГ ТРЕБА ДА СЕ ВИДИ - 1. Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот.
ПЛАЌАЊЕ - Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање, Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Aliexpress да побарате помош. Ви благодариме. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Ali Express Стандард Превозот , Откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ - Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето. Ние веруваме дека сите спорови може да се реши со меѓусебна спогодба.Објектот Фотографија 100% Вистински ФотоФотографиите Се Сите Околу 100% тело го зеде во нашата продавница.

Таа е поголема од информацијата

Примена:
Лаптоп
Компатибилен Бренд:
Портал,Acer,DELL,Lenovo,Asus,SONY,Toshiba,Fujitsu,MSI,Samsung,HP/Compaq,LG
Бренд Име:
Saniter
Број На Модел На:
B156HAN01.2 NV156FHM-N43 LTN156HL01 LP156WF6 SPB1 72NTS
Компонента Тип:
Никој
Дигитален вид делови:
Екранот
Боја Класификација:
72 A - A+ НА+ LG AUO БОЕ спектарот На+ Samsung А+
Производи во категоријата