.

.

Резервни бесплатен превозот Пред & Задна Нога Штипки подложка за нозе За 1984-2017 Сите Харли-Дејвидсон (Роуд Кинг/ Стрит Глајд/ CVO) CD

Резервни бесплатен превозот Пред & Задна Нога Штипки подложка за нозе За 1984-2017 Сите Харли-Дејвидсон (Роуд

DEN 1699.00
DEN 1807.68

Од стоката
Во магацинот


Висок Квалитет И Тешки Палка Алуминиум Нога Штипки (Лево И Право Страни). Замена на акции footpegs со еден од овие удобно и стилски дизајн. Карактеристики : Висок Квалитет Нога Штипки (Лево и Десно) Уникатен Дизајн Лесна инсталација! Спецификации : Боја : Исто како слика покаже Дизајн : Исто како слика покаже Големина : Исто како слика покаже Материјал : Палка Алуминиум Состојба : 100% Сосема Нов,Резервни Fitment : Одговара за Сите Харли-Дејвидсон Стил Машки Планината Footpeg Апликации (освен XL модели наведени) Ќе не одговара " 10-'14 XL1200 X, '11-'14 XL1200 C, '12-'14 XL1200 V) Пакетот Вклучува : 2x Нога Штипки (Лево и Право) Инструкции не се вклучени

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Нога Почива
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
HTTMT
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
MT216-096-CD
Објектот Тежина:
0.6kg
Производи во категоријата