.

.

Нови Види Држачи За Полнење Dock Станица Лулка Држачот За Fitbit Блаже Smartwatch GDeals

Нови Види Држачи За Полнење Dock Станица Лулка Држачот За Fitbit Блаже Smartwatch GDeals

DEN 410.00
DEN 455.52

Од стоката
Во магацинот

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Предност Полнење Технологија : Краток Спој И Преоптоварување Заштита,Да Обезбеди Безбедно Полнење На Животната Средина За Вашиот Fitbit Блаже
2-во-1 стои : Ова полнење стојат обезбеди удобен агол на гледање(75°степени агол на екранот)и чисто место да го држете вашиот телефон или таблет постојано
Елегантен Дизајн : Удобно 3 D camber зафат. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ние само брод да се потврди цел адреси.Полначот доаѓа во комплет со анти-лизга материјал соодветен за кои било простории, ноќната, биро или контра врвот
Напомена :
Дизајн за Fitbit Блаже, на magent еден материјал е кожа. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Полначи
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Бренд Име:
centechia
Функција:
Други
Јазик:
Други
Компатибилност:
Други
Производи во категоријата