.

.

4pcs/set Мала Птица Вино Затка Црвено Силикони Шише Затка Силиконска Маска Здравје Шише Капаче Вино Додатоци Лентата за Алатки

4pcs/set Мала Птица Вино Затка Црвено Силикони Шише Затка Силиконска Маска Здравје Шише Капаче Вино Додатоци

DEN 183.00
DEN 359.52

Од стоката
Во магацинот


[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[43576]
1.Ali Express поддршка Виза,Boleto,Master Card,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банки
2.Ако сеуште имате било какви прашања во врска со плаќање, се Чувствуваат слободни да контакт.
1.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако систем ја потврдува купувачи плаќање
2.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,купувачите се одговорни за царински давачки
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе ви обезбедиме со најдобри услуги на клиентите.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Лентата За Алатки
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
OnnPnnQ
Лентата За Алатки Тип:
Вино Затки
Материјал:
Силиконска Гума
Дијаметар:
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
кирил-83
Сценарија:
Шише Затки
пакет материјал:
ПВЦ
Големина:
d-2cm
Производи во категоријата