.

.

Жените Летни Фустани Исклучување Рамо О Вратот Партија Фустани За Жени Секси Ноќен Клуб Флора Печати Обвивка Chiffon Женски Мини Фустани

Жените Летни Фустани Исклучување Рамо О Вратот Партија Фустани За Жени Секси Ноќен Клуб Флора Печати Обвивка

DEN 751.00
DEN 1272.00

Од стоката
Во магацинот


Спецификации :
Пол : Жените
Стил : Каузална

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Сезоната:
Лето
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Број На Модел На:
TSY697
Стил:
Секси & Клуб
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Никој
Бренд Име:
SEBOWEL
Половината:
Природни
Производи во категоријата