.

.

Фабриката камион Водоотпорен Автомобил Камера sony700tvl/ahd720p/960p/1080p камера автобус

Фабриката камион Водоотпорен Автомобил Камера sony700tvl/ahd720p/960p/1080p камера автобус

DEN 1608.00
DEN 1692.00

Од стоката
Во магацинот


3inch Задни-view/Пред приказ на камерата, метална школка,(водоотпорен)
Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1/4"CMOS 420 TVL 7070+IR PAL/NTSC 2.8 mm/3.6 mm
Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1/3"SONY CCD 600 TVL 2090+638 висока дефиниција PAL/NTSC 2.8 mm/3.6 mm
Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип! AHD2431+9712 720 P 100 Million пиксели PAL/NTSC 2.8 mm/3.6 mm
Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип! AHD2431+0130 960 P 130 Million пиксели PAL/NTSC 2.8 mm/3.6 mm
Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип! AHD1080 P 200 Million пиксели PAL/NTSC 2.8 mm/3.6 mm
Ние сме производители
Нашите производи се продаваат во целиот свет
Нашата фабрика се случува за 11 години
Добредојдовте вашата соработка

Таа е поголема од информацијата

Алармот Акција:
Локалните Алармот
Технологија:
Инфраред
Минимална Осветлување(Лукс):
0.01
Сензор:
ccd
Поддржани Оперативни Системи:
No
Леќа (mm):
6mm,за 2,8 mm,3.6 mm
Потрошувачка На Енергија(W):
0.3 W
Агол На Гледање (Степен):
120°
Тип:
Аналогна Камера
IR Растојание(м):
1-10M
Висока Дефиниција:
480P(SD)
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Специјални Функции:
Водоотпорен / Водоотпорна
Број На Модел На:
LSZ-C363A1
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Димензии (L x W x D)(mm):
81*76*75mm
Напојување(V):
12v
Мрежен Интерфејс:
Никој
Ѕидот Заградата:
Таванот
Инсталација:
Вградени
Сензор Бренд:
SONY
Бренд Име:
LSZ
Поддржани Мобилни Системи:
Windows Mobile
Аудио Излез:
Никој
Стил:
плоштад камера
Advantage1:
фабрика директни
Advantage2:
техничка поддршка
Advantage3:
MDVR Engilsh/руски/Други Јазици
Производи во категоријата