.

.

VFBGA63 BGA63 Горат во Штекер Тест Приклучок за Pin Теренот 0.8 mm IC Тело Големина 10.5x13.5mm Програмер Адаптер за Горење Socket

VFBGA63 BGA63 Горат во Штекер Тест Приклучок за Pin Теренот 0.8 mm IC Тело Големина 10.5x13.5mm Програмер Адаптер

DEN 1440.00

Од стоката
Во магацинот


. Функција :
* Се применуваат за e MMC на Samsung , Sandis к , Toshiba , Hynix , Micron , HTC , SF , Intel итн .
* Се применуваат за BGA63 FBGA63 тест
* Прецизното позиционирање на BGA64 тест подлога
* * * Техничка помош и datasheet се достапни ако треба .
* ние сме на оригиналниот производител и добредојде некој да биде нашата дистрибуција агенти
* Професионална производителот во сите видови на IC чип тестирање приклучоци и адаптери.
Повеќе Количини со ПОНИСКА ЦЕНА!
* Повеќе видови на приклучоци и адаптери за e MMC , e MCP , СОП , SSOP , TSSOP , QFP , QFN , BGA , SOT , MSOP , DFN и да ги прилагодите на дизајн , за кориснички приклучок и повеќе информации за производот детали , ве молиме да бидат слободни да контакт .
Спецификација и Димензија :
* Тип : Тест & Горат во Штекер ( без pcb )
* Пакет : BGA63 , VFBGA63
* Pin Стр чеша : 0.8 mm
* Pin Грофот : 63 иглички
* Применливи IC големината на телото : 10.5x13.5 mm
* Ние исто така, обезбеди големина 9x11mm за овој адаптер
BGA63-0.8 Адаптер 9x11mm
Пакетот Вклучува :
1 * BGA63-0.8 адаптер
1 * границата граничник 10.5x13.5mm

Таа е поголема од информацијата

боја:
9X11 приклучок, 10P5X13P5 приклучок, 9X11 ограничување на големината, 10P5X13P5 големина
Бренд Име:
KZT
Тип:
Тест & Горат во Штекер ( без pcb )
Пакет:
BGA63 , VFBGA63
Pin Теренот:
0.8 mm
Pin Count:
63 иглички
Применливи IC големината на телото:
10.5x13.5 mm
Производи во категоријата