.

.

Бесплатен Превозот со Врвен Квалитет 2m Вода Одење Топката Гигант Вода Топката Zorb Топката Ballon Гумени Вода Zorb Топка

Бесплатен Превозот со Врвен Квалитет 2m Вода Одење Топката Гигант Вода Топката Zorb Топката Ballon Гумени Вода

DEN 10603.00
DEN 11280.00

Од стоката
Во магацинот

Поројниот дожд,три или повеќе силни ветрови и не треба да се користи.
Совети
1.
Производи Опис
Производот Се Покаже
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Што е со големина?
A : Овој производ е 2m дијаметар за возрасни и деца.Нашата имаат нашите фабрики,професионални производи и продажба на разни видови на гумени производи за многу години,меур фудбалска топка,вода одење топката,zorb топката,воздух песна,вода дупка,вода брануваа,банана-брод,гумени базен,гумени одбојка поле,гумени боречка,гумени шатор,итн.Гумени одење на вода топката не бара остри објекти во областа.Забрането е да се носат копчиња,мобилен телефон,glassde и додатоци да се игра остар.
Она што боите на вода брануваа можете да изберете од?
A : на цената на водата брануваа се исти.Вие сте resposible за дополнителна наплата, ако пакет вратени бидејќи од грижите адреса.
Колку време е време на испорака?
О : ќе добиете вашите производи, во рок од 2 недели по плаќање.
Е пумпа (воздушен компресор)се вклучени?
A : Не се вклучени.Треба да се игра назад на рака,го држете се справи.
Бесплатен Превозот ПВЦ 2m Вода Zorb Топка За Пласман на Надувување Вода Одење Топката Човековите Хрчак Топка Вода за Топка
Добредојдовте на нашата продавница.Можете да изберете различни бои.Луѓето withe срцеви заболувања,висок крвен притисок,и слабите институции имале подобро не се игра.
За Нас
Испорака Детали
1.
Увозни давачки,даноци и давачки?
А : ве Молиме обрнете attenttion дека увозните давачки,даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест.Употребата на производи треба да бидат проверени пред печат е здрава,и се справи со рака безбедно.
Она земји ќе брод вашата производи ?
О : за целиот свет.Таму се наплаќаат на купувачот одговорност,ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат цена за купување.

Таа е поголема од информацијата

Пол:
Унисекс
Тип:
zorb топка
Дијаметар:
2.0 M
Карактеристики:
Гумени
Број На Модел На:
Вода топката-02
CE:
Сертификат
Предупредување:
Не допирајте остри работи
Бар-кодот:
No
Бренд Име:
HIBADOU
Возраст Опсег:
Grownups
сертификација:
CE
Материјал:
Пластични
Големина:
2.0m
Пластични Тип:
0.8 mm дебелина ПВЦ
Тежина:
13KG
Inflating време:
Помалку од 3 минути
Teachnical:
Топлина запечатени
додаток:
Поправка Колекции
MOQ:
1 Парче
испорака:
од express
Производи во категоријата