.

.

1Pc Туш Када Ракавица Exfoliating Мие Кожата Спа Масажа на Телото Назад Чистење Scrubber Бања поставите #E207Y# Топла Продажба

1Pc Туш Када Ракавица Exfoliating Мие Кожата Спа Масажа на Телото Назад Чистење Scrubber Бања поставите E207Y

DEN 31.00
DEN 36.96

Од стоката
Во магацинот

Бања Ракавица Туш Scrubber Назад Чистење Exfoliating Масажа на Телото Сунѓерот Ракавица Материјал : Полиестер Големина : Appro 18 x15cm/7.09 x 5.91" Боја : Како на сликата, испратени по случаен избор
Како да го користите : Прелива мала количина на сапун или тело измијте врз ракавици и бришење над телото во кружни движења. Користете два до три пати неделно за максимален ефект Редовни exfoliating и масажа може да и помогне на ѕвонење и цврста кожа Исплакнете по употребата и висат да се исуши Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Answer : ___________________________ Note :
1.Стоката се испраќа по случаен избор, не може да избор на бои. Можеби и ќе ја испрати на иста боја, се надевам, ќе може да се разбере.
2. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
3. Ве молиме овозможи 0.5-1cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 1 X Бања Ракавица (пратени по случаен избор)

Таа е поголема од информацијата

Состојка:
Полиестер
Тип На Објект:
Сет
Производи во категоријата