.

.

10-40 Kg Прилагодливи Тешки Костец Рака Gripper Салата Моќ Фитнес Рака Exerciser Контрола На Зглобот Надлактицата Сила За Обука Рака Зафат

10-40 Kg Прилагодливи Тешки Костец Рака Gripper Салата Моќ Фитнес Рака Exerciser Контрола На Зглобот Надлактицата

DEN 176.00
DEN 237.60

Од стоката
Во магацинот


[relateproductdetail/]
Карактеристики :
Една рака моќ за контрола
Здрав и робустен дизајн
10kg - 40kg прилагодливи опсег, може да се прилагоди на сила на тензија од 10kg да 40kg со вртење на црвениот ротари knob.
Одличен тренинг алатка која ги зајакнува вашите раце, зглобовите и надлактицата.
Мала, исклучителна, лесен и пренослив, можете да го носите со вас да вежба во секое време.
Погоден за стари лица, заводот толпата и спортски ентузијасти.
Спецификации :
Tpye : Рака костец
Материјал : Нови армирано-ABS, TPR еластична пластична, Полипропилен и парична казна челик
Сила Опсег : 10-40 Kg
Големина : 14.8 x 9.5 x 2cm / 5.8 x 3.7 x 0.7 во
1 X Рака Костец
[relateproductdetail/]

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Еден Вид Gripper
Функција:
Грб
Број На Модел На:
рака cripper
Бренд Име:
VKTECH
Производи во категоријата