.

.

Женска МОЛИ МЕТЕЖОТ ПОВТОРИ Мотивациони Фитнес Тренингот Racerback Резервоарот на Врвот

Женска МОЛИ МЕТЕЖОТ ПОВТОРИ Мотивациони Фитнес Тренингот Racerback Резервоарот на Врвот

DEN 660.00
DEN 732.96

Од стоката
Во магацинот

Пред-изми да се намали намалување. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас.Стискаш на вода надвор од изми облека со рацете нежно, лежеше рамен да се исуши.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.На ткаенина се протега со вас за зголемување на комфорот и мобилност.
Барање : 1.Tri-Мешавина Racerback Резервоарот.
Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат.8 инчен
Ве молиме Имајте во предвид : Оваа Големина е НИ Големина , ве Молиме обратете се На Големината на Табелата Подолу. Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно пред да го купат ( големина за мерење ќе се покаже подолу секој предмети ). Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.Супер мека ткаенина во 4.8 инчен
Големина M : Биста 86-89cm/34-35inch Должина 67. и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
Големина S : Биста 81-84cm/32-33inch Должина 66cm/27. Така на квалитетот е загарантирана. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Овозможува Кошула, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.7 инчен
Големина XXL : Биста 104-109cm/41-43inch Должина 72cm/31. Клиенти од Бразил треба да оставите порака да ни дадете вашиот 11-цифрениот CPF како вашите сопствени потреби за тоа.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BLYL975W
Шаблон Тип:
Писмо
Материјал:
Spandex,Полиестер
Стил:
Хип Хоп
Ткаенина Тип:
Worsted
Бренд Име:
Lexiu Yibai
Декорација:
Никој
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Облека Должина:
Редовни
Производи во категоријата