.

.

Гориво shudown Електромагнетниот за Deutz KHD BF8L513 BF10L513 F10L513 BF12L513 F12L513

Гориво shudown Електромагнетниот за Deutz KHD BF8L513 BF10L513 F10L513 BF12L513 F12L513

DEN 5232.00

Од стоката
Во магацинот


Гориво shudown Електромагнетниот за KHD BF8 L513 BF10 L513 F10 L513 BF12 L513 F12 L513
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Дел # :
Напон : 24 Volts
Погодни за : KHD BF8 L513 BF10 L513 F10 L513 BF12 L513 BF12 L513 C F12 L513 Мотор
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Таа е поголема од информацијата

Бродови Од:
Кина
Број На Модел На:
BF8L513 BF10L513 F10L513 BF12L513 F12L513
Бренд Име:
Holdwell
Материјал:
види опис
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тип:
Електромагнетниот
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex DHL или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
BF8L513 BF10L513 F10L513 BF12L513 F12L513
Производителот Дел Број:
BF8L513 BF10L513 F10L513 BF12L513 F12L513
Производи во категоријата