.

.

SANITER се Применуваат за Леново 500s 700-15 E560 m50-70 E51-80 B51-30A B51-35A LCD екран

SANITER се Применуваат за Леново 500s 700-15 E560 m50-70 E51-80 B51-30A B51-35A LCD екран

DEN 2016.00

Од стоката
Во магацинот

Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 45 дена, ако некои несреќа се случи, Тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо.Објектот Фотографија 100% Вистински ФотоФотографиите Се Сите Околу 100% тело го зеде во нашата продавница. Ве молиме во вид преовладуваат разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини,ве молиме во вид преовладува. Пред да замине Неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни дадете можност да го реши вашиот проблем. Ви благодариме. Ви благодариме. Ви благодариме. Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот. Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Ali Express Стандард Превозот , Откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број.Повратни информации ве Молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас. Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи во рок од 30 дена. Ние веруваме дека сите спорови може да се реши со меѓусебна спогодба.
ПЛАЌАЊЕ - Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање, Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Aliexpress да побарате помош. Ви благодариме. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако купите заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Ако било какви прашања, ве молиме падна слободно да контакт. На клиенти од Јужна Америка, како Аргентина и Бразил да се добијат производи, во рок од 40 дена. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ - Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето.

Таа е поголема од информацијата

Примена:
Лаптоп
Компатибилен Бренд:
Acer,DELL,LG,MSI,Samsung,Toshiba,Портал,Fujitsu,SONY,Lenovo,HP/Compaq,Asus
Бренд Име:
Saniter
Број На Модел На:
500s 700-15 E560 m50-70 E51-80 B51-30A B51-35A
Компонента Тип:
Никој
Дигитални делови тип:
lcd екран
Производи во категоријата