.

.

НОВИ HB-47 Леќи на Камерата Хауба за Nikon AF-S 50mm 1.8 G 1.4 G Објектив аспиратор одговара за Yongnuo YN-50mm f/1.8

НОВИ HB-47 Леќи на Камерата Хауба за Nikon AF-S 50mm 1.8 G 1.4 G Објектив аспиратор одговара за Yongnuo YN-50mm

DEN 307.00
DEN 340.80

Од стоката
Во магацинот


НОВИ HB-47 Леќи на Камерата Хауба за Nikon AF-S 50mm 1.8 G 1.4 G Објектив аспиратор одговара за Yongnuo YN-50mm f/1.8
Функции : (Трети Лица) Дизајн за NIKON леќа, истата функција како HB-47. Леќа капи блок страна сјајот и зголемување на заштита обезбедено од страна на филтри за леќа површина и прстен. На бајонет планината дизајн го прави тоа цврсто на објективот.
Пакетот вклучува : 1 x EACHSHOT HB-47
АКО сакате да buyhere .

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
FotoPal
Број На Модел На:
HB-47
Компатибилен Бренд:
NIKON
Пакет:
Yes
Производи во категоријата