.

.

ATV-6XL VHF Untuned Антена 7.24 за Vertex Стандард-апарат vx-168, - апарат vx-231, - апарат vx-354, - апарат vx-418, - апарат vx-920,EVX-261, - апарат vx-P820, - апарат vx-920, - апарат vx-260

ATV-6XL VHF Untuned Антена 7.24 за Vertex Стандард-апарат vx-168, - апарат vx-231, - апарат vx-354, - апарат

DEN 383.52

Од стоката
Во магацинот


Спецификации :
Фреквенција : 136-174 MHz VHF Целосен Опсег
Тип : камшик
Боја : Црна
Должина : 192mm
Конектор : SMA-Машки
Тежина : 20g
Компатибилен со : Vertex Стандардни Пренослив двонасочна Радио следните модели
За-апарат vx-150, - апарат vx-151-апарат vx-152, - апарат vx-110, - апарат vx-130, - апарат vx-131, - апарат vx-132, - апарат vx-160, - апарат vx-168, - апарат vx-170, - апарат vx-177, - апарат vx-180
- АПАРАТ VX-210, - АПАРАТ VX-228,V-230, - АПАРАТ VX-300, - АПАРАТ VX-350, - АПАРАТ VX-351, - АПАРАТ VX-354, - АПАРАТ VX-400, - АПАРАТ VX-410, - АПАРАТ VX-414, - АПАРАТ VX-417, - АПАРАТ VX-418
- АПАРАТ VX-420, - АПАРАТ VX-424, - АПАРАТ VX-427, - АПАРАТ VX-428, - АПАРАТ VX-429, - АПАРАТ VX-450, - АПАРАТ VX-60, - АПАРАТ VX-800, - АПАРАТ VX-820, - АПАРАТ VX-829, - АПАРАТ VX-920, - АПАРАТ VX-929, - АПАРАТ VX-970
- Апарат vx-P920, - апарат vx-P820,EVX-261,EVX-S24
Пакет Содржи :
1× Антена
Слики :
Комбинираат Набавка :
Ние нудиме се комбинираат за купување на попуст, Купи повеќе,Заштедат повеќе.
ATV-6 XL VHF Untuned Антена 7. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на максималните периоди на работа.
Враќање упатства се како што следува : - точка(а) мора да се врати во нова состојба и со сите оригинални производителот на пакување, вклучувајќи krabičkách, кутии, упатство за употреба, празно гаранција картички. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобра услуга
Гаранција :
Ние нудиме 1 година гаранција за радио тело, и половина година за батерија, полнач.
Ве молиме да се свесни дека ние брод предмети на вашата адреса која сте ја напушти во aliexpress.
Ако сакате друга превозот адреса или имате специјално барање, ве молиме оставете ја вашата порака од нашите нашата alistore. Време на испорака сад / Велика Британија / Австралија 7-14 дена Канада 7-21 работни дена Бразил / Јужна Америка може да потрае до 6-8 недели поради строгите Обичај Инспекција Италија / Франција / Шпанија / Германија/ Источна Европа може да потрае и до 6-8 недели поради строгите Обичај Инспекција Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници.

Таа е поголема од информацијата

Фреквентен Опсег:
136-174MHz
Is_Display:
No
Разговор Опсег:
N/A
Тип:
Додатоци
Бренд Име:
HIROYASU
Димензии:
Антена Должина
Складирање Канал:
N/A
Број На Модел На:
ATV-6XL
Максимален Домет:
Воки Токи Тип:
Преносни
Материјал:
Пластични
Тежина :
Должина:
192mm
конектор:
Производи во категоријата